Jak to u nás chodí

Jak to u nás chodí

Baví nás tvořit reklamní předměty pro vás a společně s vámi. Vy, naši klienti, jste někdy znalí a máte přehled, a někdy ztracení ve světě reklamních předmětů. My se vám je snažíme ukazovat z jiného úhlu, jiným pohledem. Někdy to jde úplně jednoduše, někdy hledáme cesty, zato vždy společně.

Jak začít?

Mám zájem o reklamní předměty

mám zájem o schůzku

Jak objednat?

První kontakt máme za sebou. Vy už víte, co chcete, máte vybráno.

Proběhly nabídky, dostali jste kalkulaci a souhlasíte. Teď záleží na vás, jak chcete objednat. Pokud je vše v pořádku, pošlete nám objednávku, nejlépe e-mailem. Nebo my pošleme smlouvu vám.

Dodací termín?

Záleží na velikosti vaší zakázky, ale pohybujeme se kolem 2 až 4 týdnů.

Co se děje s vaší zakázkou během té doby?

Vaši objednávku dostává produkce a tam se rozjíždí kolotoč. Vaše zakázka je v akci. Řeší se grafika, umístění, barvy, potisky, kvalita reklamních předmětů, vše se kontroluje, zbavuje obalů, připravuje se na potisk. Pak se natištěné reklamní předměty zase vloží do sáčků a krabiček, hezky se zabalí do přepravní krabice a jsou připraveny na cestu k vám.

Platební podmínky

V krabici od nás najdete fakturu se splatností 14 dnů. Posíláme ji také e-mailem, aby bylo jisté, že dorazí přímo k vám a od vás k paní účetní.

Doprava

Je hotovo, balíky i s fakturou jsou připraveny a zásilková firma DPD je od nás přebírá, aby vám je přivezla až ke dveřím. Pokud máte cestu kolem a chcete nás ještě vidět či cokoli probrat, můžete se zastavit osobně. Budeme rádi.

Zavolejte mi