Pro firmy

Pro firmy

Od firem přicházejí specifické zakázky, které jsou pro nás zároveň výzvou.

Někdo totiž nechce moc kreativity a je spíše pro klasiku – tužky, tašky, bloky. I tam však dokážeme poradit. Vždy sázíme na kvalitu a hezkou grafiku, na funkčnost a praktičnost.

Jiní naopak chtějí svou firmu podpořit a přejí si, aby i ostatní viděli, jak je silná, jak týmově funguje, kolik let práce za ní je. To jsou velmi zajímavá setkání a tvoření. Síla lidí, kteří vedou tyto firmy, je velká, marketingová oddělení mají přehled a i tady nacházíme společnou řeč. Tou je kvalita, účelnost, smysluplnost, ale i odlehčení, které přináší radost.

Vedení firmy chce mnohdy jen poděkovat svým klientům za celoroční spolupráci nebo podpořit týmové srdce firmy a připravuje pro své zaměstnance třeba firemní hry nebo balíčky na konec roku.

Firmy se také se chtějí prezentovat na veletrzích a být tam vidět. To nemusí představovat nákladné nákupy, ale jednoduché nápady, jednoduché reklamní předměty pro zájemce o stánek nebo pro podporu setkání s klienty, které se odehrává pouze při dané příležitosti.

 

propagační předměty pro běžnou reprezentaci firmy * dárky na konec roku * reklamní kalendáře * reklamní diáře * reklamní bloky * reklamní čokolády s vlastním přebalem * čokoládové pralinky v přebalech s vlastní grafikou nebo v obalu * reklamní předměty na veletrh * firemní trička * firemní polokošile i košile * firemní kravaty * reklamní flash disky s vlastním tvarem * reklamní kloboučky na firemní akce

Ukázky realizací

Poptávka