O nás

O nás

Firma VIDI reklama s.r.o. je na trhu už 12. rokem. Za tu dobu jsme ušli velký kus cesty, získali jsme v našem oboru spoustu informací. Hodně jsme se naučili a i hodně poučili, někdy z vlastních chyb, někdy z chyb jiných. To vše jsme si vzali k srdci a nyní se snažíme pro naše klienty tvořit reklamní předměty a dárky s citem a s rozumem.

citem myšleno, že nad tím přemýšlíme nejen hlavou, přicházíme s návrhy i řešením a s rozumem, že nevyhazujeme klientovy peníze z okna za hlouposti, které každý vyhodí, ale hledáme nápad nebo cestu, aby vše co společně vytvoříme bylo k něčemu, na něco, pro radost i pro pocit , že ano, tohle jsme my. Snažíme se ukázat klientům reklamní předměty z jiného úhlu

Mezi naše zákazníky patří velké, střední i malé soukromé firmy, státní společnosti, soukromé i státní školy, sportovní i skautské oddíly, skupiny i jednotlivci. Prostě všichni ti, kteří chtějí realizovat kvalitní, smysluplné reklamní předměty, nebojí se, nechají si poradit, umějí se na věci dívat s nadhledem a chápou, že v naší firmě pracují lidé, kteří své práci rozumějí a které práce baví.

Náš tým

iva-pefferova-2

Iva Pfefferová je majitelkou firmy VIDI reklama. Má na starosti veškerou firemní komunikaci s klienty, hlavně s těmi, kteří mají zájem o reklamní předměty na zakázku. Připravuje osobní prezentace pro klienty, kteří chtějí řešit reklamní předměty na osobní úrovni. Dělá veškeré cenové nabídky a uzavírá smlouvy.

blanka-vavrova

Blanka Vávrová pracuje ve firmě VIDI reklama od roku 2015 na pozici produkční. Řídí realizaci zakázky od A až do Z. Připravuje veškerou grafiku,komunikuje s klientem o zakázce, navrhuje případná řešení a změny, pokud je to v zájmu zakázky. Osobně kontroluje zboží před i po potisku, zajišťuje dopravu ke klientovi.

radmila

Radmila Pěgřimová pracuje ve firmě od roku 2007 na pozici admininstativy. Připravuje faktury a objednávky, veškeré podklady pro účetní naší firmy a stará se o všechny firemní papíry, aby byly na svém místě , správně založeny a evidovány. Kontroluje společně s produkcí kvalitu reklamních předmětů

pavla

Ing. Pavla Grenová pracuje ve firmě od roku 2007. Má pod kontrolou firemní účetnictví jako celek, evidence a vše co se týká firemních papírů,aby se dostaly na správná místa ve správný čas.