Reference

Reference

Mezi naše zákazníky patří velké, střední i malé soukromé firmy, státní společnosti, soukromé i státní školy, sportovní i skautské oddíly, skupiny i jednotlivci. Prostě všichni ti, kteří chtějí realizovat kvalitní, smysluplné reklamní předměty, nebojí se, nechají si poradit, umějí se na věci dívat s nadhledem a chápou, že v naší firmě pracují lidé, kteří své práci rozumějí a které práce baví.

Pro mne firma, která doporučí reklamní předměty na míru našim potřebám. Rychlá a spolehlivá dodávka.

Jaroslav Bartoň, jednatel společnosti APLAUS s.r.o.

Díky dlouholeté spolupráci s VIDI reklamou každoroční výběr dárků pro naše zákazníky i zaměstnance probíhá (v no stress atmosféře) u nás ve firmě ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.

Ing. BRONISLAV HALTOF, ředitel společnosti AUTEL montáže, a.s

Město Holešov u firmy Vidi reklama realizovalo již dvě větší zakázky a chci touto cestou ještě jednou poděkovat. Vždy jsme byli velmi spokojení, ve spolupráci s Vámi se vždy podařilo na Dny města připravit krásné propagační předměty, a to mnohdy netradiční či se zajímavou grafikou. Děkuji za Váš vstřícný přístup k zákazníkům, schopnost dialogu a originální nápady při návrzích propagačních předmětů.

Ilona Augusti, Město Holešov

Se spoluprací s firmou VIDI reklama s.r.o. jsem velice spokojená. Výrobky si můžu osobně prohlédnou, nemusím trávit čas nad katalogem, ani nikam jezdit, přijedou za vámi a reklamní předměty vám představí. Každý rok vymyslí nějaké novinky. Máme dobré odezvy i od těch, kterým byly tyto předměty věnovány, mnohdy se po nich znovu poptávají.

Brigita Opíchalová, sekretariát starosty MěÚ Dolní Benešov

S firmou VIDI reklama s.r.o. spolupracujeme dlouhodobě. Vždy jsme společně našli vhodné řešení při dodávce předmětů na nejrůznější sportovní a kulturní akce, nebo originální propagační předměty určené jako výraz poděkování, nebo pro reprezentační účely. Zejména oceňujeme operativnost a rychlost plnění. Dlouhodobá spolupráce s sebou přináší rovněž výhodu poznání našich potřeb a jasný výběr při zpracování nabídek pro naše cílové skupiny. Vedle přehledných webových stránek oceňujeme rovněž možnost krátkých osobních setkání s předvedením novinek, resp. námi požadovaných předmětů, kdy je možné blíže specifikovat naše požadavky, přiblížit charakter jednotlivých akcí resp. okruh lidí, kterým jsou předměty určeny, ale také např. nastavit finanční limity. Ve výsledných nabídkách je vždy zohledněna vedle efektu propagace, také užitkovost předmětů, na což klademe hlavní důraz.

Richard Dudek, Krajské sdružení hasičů Moravskoslezského kraje

Naše spolupráce nelze slovy vyjádřit. Jsme maximálně spokojení se širokou nabídkou materiální i duchovní a výjimečnou kvalitou, osobním přístupem. Ceníme si mimořádné flexibility v osobním projednávání.

Ing. Martin Ševčík, MBA ředitel a jednatel společnosti PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

S paní Pfefferovou a její společností VIDI reklama naše obec spolupracuje již déle než 8 let. Této spolupráce si velmi vážíme a doufáme, že bude nadále přetrvávat i v následujícím období. Vždy jsme velmi oceňovali osobitý a profesionální přístup ze strany všech zaměstnanců, a to zejména v případech, kdy jsme potřebovali vyřešit naši objednávku v co nejkratším termínu. Z mého pohledu tedy mohu společnost VIDI reklama doporučit všem.

Bc. Martin Válek, místostarosta obce Žabeň